budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

XVII Mazowieckie Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl

2011-04-06

Przyjdź, targuj się i kup taniej wymarzone „M”

Nieruchomości w promocyjnych cenach, niemalże wszystkie dostępne na rynku oferty deweloperów i banków, Sektor Spółdzielni Mieszkaniowych, propozycje agencji nieruchomości, Targowy Kredyt Mieszkaniowy i pośrednicy finansowi – to wszystko będzie czekało na Państwa 9 i 10 marca 2011 roku na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

redNet Media organizuje wspólnie z wystawcami akcje specjalne i atrakcje targowe. Przygotowuje również programy zachęcające odwiedzających targi do zakupu mieszkania lub zaciągnięcia kredytu.

– Zdobyte doświadczenie i zmieniający się rynek sprawił, że staliśmy się doradcą mieszkaniowym – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Posiadana przez nas wiedza i współpraca z wieloma podmiotami w branży nieruchomości i finansów pozwala nam zaoferować programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowe. Nasze targi nie są kanałem dystrybucji informacji, ale mają za zadanie pomóc dokonać konkretnych, najlepszych wyborów mieszkaniowych i kredytowych. Nie pozwolimy aby ktokolwiek kto przyjdzie na targi, wyszedł z nich z mętlikiem w głowie. Doradzimy tak, aby każdy świadomie dokonał zakupu mieszkania i dostał najlepszą ofertę jego finansowania.

Specjalnie na targi w Pałacu Kultury i Nauki, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje.

– Tylko na targach będzie można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach. Takich cen i gratisów nie otrzymacie Państwo w żadnym biurze sprzedaży. Takiej szansy na zakup tańszego mieszkania nie można przeoczyć – podkreśla prezes Serwatko.

Deweloperzy z województwa mazowieckiego przygotowali dziesiątki obniżek, rabatów, promocji, i bonusów. Ronson Development oferuje rabat na: 10 mieszkań w zlokalizowanym w Łomiankach projekcie Naturalis – taniej do 53.000 zł, 10 mieszkań w zlokalizowanej na Mokotowie inwestycji Sakura – taniej do 51.000 zł i 10 mieszkań w zlokalizowanej na Woli inwestycji Verdis – taniej do 76.000 zł; Everbest Nieruchomości udzieli rabatu w wysokości 30.000 zł dla 3 pierwszych klientów targowych, którzy kupią dom (segment lub bliźniak) w inwestycji „Osiedle Witanów”, zlokalizowanej w Bieniewicach, w gminie Błonie; MAK DOM oferuje garaż gratis w inwestycji „Brzezińska” w Piasecznie; Jankowski Pulchny da 17.000 zł rabatu na wybrane lokale 2 pokojowe, 5% rabatu na 3 pokojowe, 10% rabatu na 4 pokojowe, balkony i tarasy gratis w inwestycji „Wiśniowy Sad” na Białołęce, do 4% rabatu na mieszkania i do 40% rabatu na miejsce postojowe w garażu podziemnym w inwestycji „Patio” w Ząbkach oraz do 3% rabatu na mieszkania, balkony i tarasy gratis w inwestycji „Atrium” w Pruszkowie; HM Invest/Grupa Invest przy kupnie mieszkania w inwestycji przy ulicy Murmańskiej 6 na Pradze Południe oferuje garaż za pół ceny; Pyzel Developers udzieli rabatu w wysokości 10.000 zł dla osób, które podpiszą umowę przedwstępną; Laor Development sfinansuje wyposażenie oraz wykończenie łazienki dla osób, które podpiszą umowę kupna mieszkania w inwestycji „Rezydencja Eliza” przy ulicy Elizy Orzeszkowej na Ochocie; Bank Pekao SA przekaże zainteresowanym ofertą banku kupon rabatowy upoważniający do zakupu biletu na dowolny seans w Kinie Atlantic w cenie 15 zł (do 30 kwietnia 2011r.); a Dompol udzieli rabatu w wysokości 2% przy zakupie domu w Łomiankach na osiedlu Symfonia.

Tradycyjnie już podczas Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl odbędą się bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Planowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo. Dodatkowo tylko w Warszawie będzie można dowiedzieć się czym są domy pasywne i jakie są korzyści z mieszkania w nich. Uczestnicy warsztatów „7 kroków do własnego M” otrzymają przewodnik o tym samym tytule, w którym krok po kroku doradzamy jak kupić mieszkanie lub dom, na co uważać i jak dokonać najlepszego zakupu nieruchomości.

Oczywiście na naszej imprezie targowej nie może zabraknąć debiutów. Na XVII Mazowieckich Targach Mieszkaniowych Tabelaofert.pl po raz pierwszy zaprezentowane zostaną: „Osiedle Sosnowy Las” (domy na Wawrze) – Svenska Development, „Osiedle Strumykowa” (mieszkania na Białołęce) – Henpol, domy pasywne energooszczędne (Łomianki) – Ecoville, „Osiedle Symfonia” (mieszkania na Woli) – Sabe Investments, „Sawa Solec Projekt Rembertów” (mieszkania) – Sawa Apartments, Osiedle „Zielone Ogrody” (domy w Woli Mrokowskiej – gmina Lesznowola), „Apartamenty Dworska 13” (apartamenty w Konstancin-Jeziornie) – Iris Investments, Carre Arte – Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. oraz prezentowana tylko na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl inwestycja „Mozaika” (mieszkania na Mokotowie) – Layetana Developments.

Poszukujących kredytu zapraszamy na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowana na nasze targi specjalna oferta kredytowa oparta jest na bardzo preferencyjnych warunkach
i dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam specjaliści z firmy redNet Doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i wybiorą najlepsze rozwiązanie.

Aby ułatwić wybór nieruchomości do zamieszkania, przed wejściem na tereny wystawiennicze usytuowany zostanie punkt Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl – organizowany przez ogólnopolski serwis nieruchomości tabelaofert.pl, gdzie w jednym miejscu będzie można znaleźć setki ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

– Tu precyzując swoje potrzeby mieszkaniowe, przybyli na targi będą mogli otrzymać konkretne informacje na temat poszukiwanych przez nich produktów – mówi prezes Serwatko. – Tu będzie też czekała na odwiedzających targi Mapa Inwestycji Mieszkaniowych i specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons.

W Informacji Mieszkaniowej będzie dostępny również Atlas Inwestycji Wakacyjnych – nieodpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Dla osób korzystających z porad serwisu tabelaofert.pl przygotowano też drobne upominki – gadżety serwisu tabelaofert.pl.

Wszyscy uczestnicy Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl będą mieli okazję nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny. Umożliwi to Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK - specjalnie zaaranżowane atelier fotograficzne imitujące wnętrze wymarzonego mieszkania. Portrety wykonywane będę w oparciu o dwa różne plany zdjęciowe przy wykorzystaniu oświetlenia studyjnego. O wysoką jakość wykonywanych prac zadba zespół specjalistów składający się m.in. z profesjonalnego fotografa i makijażystki. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl. Wystarczy wejść pod ten adres i podać kod otrzymany na stoisku, aby ściągnąć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej.

Na XVII Mazowieckich Targach Mieszkaniowych nie zabraknie też miejsca zabaw dla dzieci. W Targowym Przedszkolu, rodzice będą mogli pozostawić swe pociechy pod okiem wykwalifikowanych pracowników i spokojnie przechadzać się po stoiskach czy napić kawy w Kawiarence Targowej.

Patronami Honorowymi Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl są: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk i Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Partnerem targów jest Victoria Dom S.A.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet na każdą z edycji naszych targów zapraszamy na stronę internetową www. targi.tabelaofert.pl.

Katarzyna Mejer

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

Warszawa targi w Warszawie Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl targi mieszkaniowe Targi mieszkaniowe wydarzenia targowe

Zobacz także...

Walter Herz skomercjalizuje ekskluzywny budynek biurowy w ścisłym centrum Warszawy

2015-09-22

Walter Herz skomercjalizuje ekskluzywny budynek biurowy w ścisłym centrum Warszawy

Firma doradcza Walter Herz odpowiada za komercjalizację kameralnego budynku biurowego - KOPERNIKA 21 - który powstaje w sercu Warszawy u zbiegu ulic Ordynackiej i Kopernika więcej...

Lofty - atrakcyjna nisza warszawskiego rynku

2015-06-30

Lofty - atrakcyjna nisza warszawskiego rynku

Zaledwie kilka warszawskich projektów oferuje lofty biurowe i mieszkaniowe więcej...

Komercjalizacja części biurowej Stadionu Narodowego została zakończona

2015-06-10

Komercjalizacja części biurowej Stadionu Narodowego została zakończona

Firma Walter Herz, wyłączny agent odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowej przy Stadionie Narodowym w Warszawie, poinformowała że biura na terenie obiektu znalazły już najemców więcej...

Nowocześnie, kameralnie, idealnie? Na Woli powstaje nietypowe osiedle.

2015-06-10

Nowocześnie, kameralnie, idealnie? Na Woli powstaje nietypowe osiedle.

Wygodne, ale eleganckie, ergonomiczne i przestrzenne, korzystne cenowo, a jednocześnie o wysokiej jakości – takie osiedle powstaje właśnie na warszawskich Odolanach. Francuski deweloper Nexity za punkt honoru postawił sobie stworzenie miejsca, które będzie odpowiedzią na potrzeby wszystkich jego mieszkańców. Usytuowane przy ul Jana Kazimierza SkyLife ma być oazą spokoju w centrum wielkiego miasta. więcej...

Lofty - przestrzeń niekonwencjonalna

2015-03-06

Lofty - przestrzeń niekonwencjonalna

Paryscy artyści w obiektach przemysłowych urządzali pracownie, nowojorczycy mieszkania, a w Warszawie w industrialnych budynkach historycznych powstają nowoczesne biura więcej...