budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Apartamenty Dune w Mielnie już dostępne w przedsprzedaży

2011-04-28

Inwestor apartamentowca Dune zlokalizowanego przy plaży w Mielnie firma Mielno Holding - Firmus Group rozpoczęła przedsprzedaż. Apartamenty w pełni wykończone w wysokim standardzie dostępne są w cenie od 7.950 zł.

Projekt Dune zlokalizowany jest przy nadmorskiej promenadzie i plaży. Większość apartamentów w inwestycji to dwu-, trzy- pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30 – 53 m2. Każdy z tarasem i widokiem na morze.

Założeniem inwestora jest połączenie prestiżowej lokalizacji i najwyższej jakości wykonania z oczekiwaniami klientów w zakresie atrakcyjnych cen i niezbyt dużych metraży. „Większość apartamentów ma średniej wielkości metraż. Nie bez przyczyny, chcemy by stały się dostępne dla wielu osób, które marzą o własnej całorocznej przestrzeni odpoczynku i relaksu” – mówi Stein Christian Knutsen, Prezes Mielno Holding - Firmus Group podkreślając jednocześnie bardzo wysoki poziom wykończenia mieszkań.

Każdy z apartamentów oddany zostanie do użytku z luksusowo wyposażonym wnętrzem. Deweloper zaplanował m.in. dębowe podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, armaturę i ceramikę marki Roca oraz sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch. Klienci mogą wedle uznania sami decydować o kolorystyce i szczegółach proponowanych rozwiązań.

W przedsprzedaży ceny apartamentów wynoszą od 7.950 zł za m2. Cały apartament będzie można kupić za 301 tys. zł. „W ramach przedsprzedaży proponujemy klientom nie tylko niższe ceny, ale także duży wybór apartamentów, który będzie malał wraz z procesem sprzedaży inwestycji”  - wyjaśnia Stein Christian Knutsen. Wszyscy wybierający się do Mielna na zbliżający się długi weekend majowy będą mogli dowiedzieć się o szczegóły, gdyż deweloper zapowiada, że biuro sprzedaży inwestycji będzie czynne.

Budynek zlokalizowany jest w prestiżowej, spokojnej części Mielna, w sąsiedztwie wydm
i sosen. Łagodne linie bryły budynku oraz duże przeszklenia nadają mu lekki, delikatny wygląd. Architekci ze szczecińskiej pracowni Mellon zadbali także o najwyższą jakość wykończenia części wspólnych w inwestycji. Znajdziemy tu dużo naturalnych materiałów jak kamień czy drewno.

Mielno Holding – Firmus Group wybrał już generalnego wykonawcę, firmę Budimex. Za proces inwestycyjny odpowiadać będzie międzynarodowa firma Gleeds, a finansowanie realizacji zapewnia Noble Bank. Budowa wartej 52 mln zł inwestycji ruszy w najbliższych tygodniach i zakończy się jesienią przyszłego roku.  

Więcej szczegółów: www.firmusgroup.pl

źródło: PR

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

budowa Apartamenty Dune apartamentowce budowlane inwestycje

Zobacz także...

Czym są i kiedy stosuje się usługi dźwigowe?

2020-12-23

Czym są i kiedy stosuje się usługi dźwigowe?

Dźwig bywa niezastąpiony w przeróżnych sytuacjach. Obecnie trudno wyobrazić sobie sprawną realizację prac budowlanych, remontowych, montażowych, czy transportowych bez udziału tego typu maszyny. Wszędzie tam, gdzie trzeba ponieść i przemieścić wielki obiekt w inne miejsce lub na inną wysokość, dźwig to po prostu konieczność. Dla realizacji konkretnych robót nie musisz kupować sprzętu. Obecnie całkiem opłacalnym rozwiązaniem jest jego wynajem lub skorzystanie z kompleksowych usług dźwigowych dostarczanych przez zewnętrzną firmę. Co warto wiedzieć w tym zakresie? więcej...

Zadbaj o swoje maszyny budowlane

2020-10-30

Zadbaj o swoje maszyny budowlane

Maszyny budowlane, określane często mianem sprzętu ciężkiego, zbudowane są z wielu elementów i podzespołów. więcej...

Jak wykorzystać piękno drewna w trakcie prac wykończeniowych

2020-10-02

Jak wykorzystać piękno drewna w trakcie prac wykończeniowych

Naturalne drewno to najszlachetniejszy z materiałów powszechnie wykorzystywanych w budownictwie i wystroju wnętrz. Choć z biegiem dziejów coraz mniej stawia się domów z drewna, to nadal jest ono powszechnie wykorzystywane w branży - nie jako budulec, ale jako element wykończenia. więcej...

Płytki granitowe - styl i elegancja

2020-09-28

Płytki granitowe - styl i elegancja

Wykończenie podłóg jest kwestią, do której osoby zajmujące się aranżacją wnętrz przywiązują dużą wagę. Posadzki w miejscach szczególnie uczęszczanych i narażonych na intensywną eksploatację muszą być wykonane z materiałów trwałych, odpornych na ścieranie, a jednocześnie łatwych w pielęgnacji i konserwacji. więcej...

Jak ocieplić fundamenty? Dowiedz się, co musisz zrobić

2020-08-06

Jak ocieplić fundamenty? Dowiedz się, co musisz zrobić

Dzisiaj ocieplanie fundamentów jest standardem w nowym budownictwie. Przede wszystkim ze względów ekonomicznych oraz zdrowotnych mieszkańców. Dlatego w dzisiejszym materiale przedstawiamy w dużym skrócie, jak ocieplić fundamenty? Dowiesz się, dlaczego jest to istotne oraz na jakich wysokościach, a także, przy jakiego użyciu materiału zrobić to najlepiej. więcej...